Registrace 2019 SPUŠTĚNY

Zdravíme všechny fotbalové šílence. Od dnešního dne se můžete registrovat na letní fotbalový kemp 2019.  Vánoce se pomalu blíží a my máme opět akci , kdo bude mít zájem může provést registraci na léto 2019 a my pošleme vánoční voucher.  REGISTRACE NA ÚVODNÍ STRANĚ : http://fotbalove-kempy.eu/registrace/ NOVINKY 2019 : https://www.facebook.com/FKMLADEZE/videos/264628780931156/ FB STRÁNKY : https://www.facebook.com/FKMLADEZE/   … Číst více Registrace 2019 SPUŠTĚNY

Fotbalové Kempy Mládeže – Příměstský Kemp Mimoň Den 5.

Poslední den jsme jsi naplánovali od 8hod do 11.30 na hřišti. Po TJ následoval přesun Trenďovi na zahradu, kde jsme, jsi opékali buřty a nastalo hodnocení kempu a jednotlivců. Páteční TJ proces jsme opakovali, co jsme dělali od pondělí a byl jsem velice překvapen, že u hráčů jsem viděl malinké zlepšení. Příměstský Kemp Mimoň byl … Číst více Fotbalové Kempy Mládeže – Příměstský Kemp Mimoň Den 5.

Fotbalové Kempy Mládeže – Příměstský Kemp Mimoň Den 4.

Předposlední den jsme strávili na hřišti a místní borci ukazovali své kvality. Dnešek jsme zaměřily na kulturu pobyhu – dynamický strečink, Rozvoj Koordinace a obratnosti, Rozvoj silových schopností formou her – přetlaky. Nastala i ukázka Core stability. V odpoledních hodinách byl tréninkový proces zaměřen na malé hry 1na1 a 2na2. Na konci opět fotbálek a bylo … Číst více Fotbalové Kempy Mládeže – Příměstský Kemp Mimoň Den 4.

Fotbalové Kempy Mládeže – Příměstský Kemp Mimoň Den 3.

Příměstský Kemp Mimoň Dnešní den byl pojat trochu jinak. V ranních hodinách se hrál Fotbal Golf. Po svačině jsme opustili areál klubu a šlo se na koupaliště, kde jsme , jsi zahráli přehazovanou. Následně pokračovala na vyhlídku Julinka. Po těžkém výšlapu HURÁÁÁÁ oběd. Po dobrém jídle kluci chtěli odpočívat a hned jak nabrali síly nastal … Číst více Fotbalové Kempy Mládeže – Příměstský Kemp Mimoň Den 3.

7.Ročník II.Turnus Fotbalové Kempy Mládeže Heřmanice v Podještědí Den 7.

Poslední den už na hráče po snídani čekalo vyhodnocení a předání cen. Musím říci , že jsem byl velice rád kolik mladých hráčů se umí bavit hrou a užívat si krásnou hru jako je fotbal. Všechny nás velice potěšilo , že jsme se mohli poznat jak s novýma tvářemi,ale také radost nám udělalo , kdo … Číst více 7.Ročník II.Turnus Fotbalové Kempy Mládeže Heřmanice v Podještědí Den 7.