2. ročník 1. turnus – rok 2013

I.turnus

6.den 4.7.2013

5.den 3.7.2013

Je za námi poslední den I.turnusu 2.ročníku ,který skončil až nad očekávání dobře. Dnes byla sehrána finálová utkání Ligy mistrů a Evropské ligy. V dopoledním programu byla návštěva ranče Malevil ,kde si kluci vyzkoušeli roli golfového hráče na odpališti. Součástí naší návštěvy byla prohlídka domácí zoo. Dnešní den byl zakončen celkovým hodnocením kempu s hráči. Pevně věříme že se klukům kemp líbil a že splnil jejich i Vaše očekávání. Teď rychle spát, jelikož se všichni těšíme na zítřejší předávání cen.

 

Dobrou noc přejí trenéři

 

PS: Doporučujeme zítra zakoupit Českolipský deník ve kterém bude článek o Fotbalových kempech mládeže.

Hláška dne:

Radim Hrušovský při golfu na hráče Paříka:
,,Pářo ty to držíš jak prase kost´´
Trenér komentuje semifinále Evropské ligy:
,,Dámy a pánove ve vzduchu je citít velké napěťí.´´
Petr Šára odpovídá:
,,Já citím jen nějaký smrad´´

                                                     Rozhovory(omluvte kvalitu)

4. den 2.7.2013

Hezký den z Heřmanic. Dnešní den byl jako na houpačce dopolední tréninková jednotka proběhla za příjemného počasí ,naopak odpolední trénink narušil vydatný déšť. Náhradním programem byl fotbalový kvíz a rozhovor se všemi účastníky. Po výborné večeři se počasí umoudřilo a my jsme se opět mohli vydat zpět na hřiště. Poznali jsme týmy tak jak budou bojovat o zítřejší konečné umístění jak v lize mistrů tak v evropské lize. Dnešní den ukončila druhá večeře. Snad nám počasí zítra bude přát a my se vydáme na ranč Malevil. S přáním krásných snů jsme uložili vaše ratolesti ke spánku.

Tak i vám přejeme krásnou dobrou noc.

Trenéři MZ, ZB, DT

3.den 1.7.2013

Hlavní událostí dnešního dne byla návštěva hráče FC Slovan Liberec Davida Pavelky, tomu předcházela dopolední tréninková jednotka a poté test individuálních technických dovedností, který obsahoval slalom s míčem, nožičky, přihrávku a střelbu na cíl a speed-test s míčem. Poté následovala beseda, autogramiáda a focení s Davidem Pavelkou, který ochotně odpovídal na veškeré dotazy kluků a také všem účastníkům tohoto turnusu podepsal s věnováním svou hráčskou kartu. Toto však nebyl konec, David Pavelka vytáhl eso z rukávu v podobě dresu podepsaného od všech hráčů A týmu FC Slovan Liberec. Touto cestou bychom ještě jednou rádi poděkovali Davidovi za návštěvu a dárky, které s sebou přivezl. Nohejbalový turnaj zná již své vítěze, dnešní den byl opravdu náročný a tak se loučíme z Heřmanic.

P.S.: Všichni v pořádku.

Dobrou noc přeje trenérský tým.

Hláška dne:   David Pavelka odjel po návštěvě našeho kempu  a hráč Jan Pechanec se zeptal:

Trenére ten Pavelka odjtel v te Felicii a nebo v tom novém SuperB?
.

2.den 30.6.2013

Zdravíme z Heřmanic v Podještědí. Dnes jsme absolvovali dvě tréninkové jednotky ,které byli jako vždy rozdělené do tří skupin(podle ročníku). Tréninkové jednotky probíhají specifickou formou to znamená vše s míčem. Dopolední tréninkové jednotky byli zaměřeny na atletiku, přechod 1v1, přihrávky a převzetí míče, koordinace, obratnost a mentální cvičení. Dnešní druhá tedy odpolední tréninková jednotka směřovala hlavně k zakončení po kombinaci, obratnosti, fintám s míčem, přihrávky. Dalším zpestřením dnešního dne byl turnaj čtyř týmů pod vedením trenérů , kteří draftovali hráče do svých týmu. Po dobré večeři jsme ukončili dnešní den relaxačním nohejbálkem a fotbálkem 3v3. Zítra náš navštíví hráč z týmu FC Slovan Liberec ale kdo???..

Dobrou noc přejí trenéři

 


1.den 29.6.2013

Dnes byl zahájen 2.ročník Fotbalových kempů mládeže. Na I.turnus dorazilo 20 hráčů, kteří  na úvod  kempu obdrželi tréninkový komplet. Po ubytování,  byla na programu seznamovací tréninková jednotka zaměřena na herní činnosti jednotlivce, hráči si vedli velice dobře. Následovalo losování nohejbalu a Ligy mistrů hráno formou 3v3, kde nám všichni ukázali své silnější a slabší stránky. K večeři se servírovali špagety, které všem chutnali. Vše probíhá podle plánu. Zdravotní stav všech je v pořádku, nám nezbývá než ukončit první den a nabrat síly na následující den.

 

Dobrou noc všem.

Miroslav Zdražil

David Takáč

 Zdeněk Bělík