1. ročník – rok 2012

5.den 12.7.2012 

Uteklo to jako voda a před námi je už pouze slavnostní vyhlášení a ocenění individuálních cen. Po příjezdu rodičů to vše začalo. Každý hráč dostal certifikát, diplom, pohár a dnešní vydání českolipského deníku , kde o nás vyšel článek. Individuální ocenění jako talent kempu si odvezl Tomáš Fingerhut , Michal Pažout a Jakub Motyčka. Další vyhlášení bylo za technické dovednosti tuto cenu dostal Milan Lakomý, Adam Mansfeld a Aleš Kohout. Dále se hodnotilo umístění v lize mistrů a nohejbale bylo toho zkrátka a dobře hodně. Nikdo neodjel s prázdnou. Nám už nezbývá také nic jiného než za tímto  1.ročník Fotbalového kempu  v Heřmanicích v Podještědí udělat velkou tečku.

Věříme , že jsme naplnili všechna očekávání a každého naučili něco nového.

Všem přejeme hodně fotbalových úspěchů  ať se vám daří jak na hřišti tak i v osobním životě a také hlavně ve škole.

Krásné prázdniny.

David Takáč

Miroslav Zdražil

Zdeněk Bělík


4.den 11.7.2012

Z Heřmanic v Podještědí vás zdravíme. Ve středu jsme se probudili opět do krásného dne. Dnešní den byl opravdu pestrý ,jelikož byla před námi poslední tréninková jednotka, návštěva golfového hřiště a bowlingu. V tréninkové jednotce se k nám přidal trenér brankářů  ,který pracuje u českých mládežnických  reprezentací Marek Juska. Naše brankářka Sára Nováková absolvovala s trenérem brankářskou tréninkovu jednotku. Na konci si kluci mohli zastřílet právě na trenéra Jusku a naší Sáru. V odpolední části se vaše fotbalové naděje přesunuli na golfové hřiště kde jsme si samozřejmě všichni zahráli viz. video. Poslední den se nám už blížil k samému konci a tak jsme jako závěrečnou sportovní tečku za tímto kempem udělali na bowlingu. Zítra je před námi slavnostní vyhlášení.

 

Dobrou noc vám všem.


 

3.den 10.7.2012

Vítáme vás u reportáže z třetího dne fotbalového kempu v Heřmanicích v Podještědí. Dnešní den byl opravdu náročný . Den začal přípravou na tréninkovou jednotku jak zde bylo zveřejněno viz. video. Hlavním bodem dnešního programu byl příjezd prvoligového fotbalisty a hráče klubu FK Mladá Boleslav Tomáše Fabiána. Tomáš všem ochotně odpověděl na dotazy , které si hráči připravili . Po odjezdu Tomáše byla před námi další tréninková jednotka , avšak  tato tréninková jednotka byla přerušena náhlou změnou počasí. Potom co se umoudřilo počasí se pokračovalo v nohejbalovém turnaji ,který již zná svého vítěze. Dnešní den jsme zakončili druhou večeří a už se těšíme na další den.Nesmíme také zapomenout na návštěvu regionálni televize MITEL TV a byla zde natočená krátká reportáž a rozhovor s Tomášem Fabiánem.

Co nás čekalo a neminulo se dozvíte v reportáži čtvrtého dne fotbalového kempu.

 

Zdraví trenéři.

 

Hlášky dne:

Trenér: ,,Tak co Sáro jak se ti tu líbí? ´´

Sára : ,,Jo jo je to tu pěkné. ´´

Trenér: ,,Příště by to chtělo ještě nějakou kamarádku co?´´

Sára: ,,Ne ne, já tu mám Lukáše.  ´´

________________________________________

Matěj:  ,,Jo jo trenére mám rád ovocný knedlíky , ale bez ovoce ´´

________________________________________

Při dnešním tréninku , která byla změřena na střelbu trenér motivoval hráče Milana do rychlého zakončení: ,,Milanéé pojď  je 90.minuta a můžeš rozhodnout o postupu Zlína do první ligy!!  ´´

U večeře přišel Milan za trenérem a prohlásil: ,,Trenére kolik  bych musel zaplatit ,aby šel Zlín do první ligy? Já bych si to koupil.´´

_____________________________________________________________________________________________________

2.den 9.7.2012

 

Na úvod druhého dne fotbalového kempu čekalo na hráče v dopolední tréninkové jednotce testování technických dovedností. Hráči prováděli různé formy testování (slalom s míčem na čas ,nožičky, hlavičky, speed test s míčem , sprint na 60m).Hráči testování zvládli velmi dobře,  zač je musíme pochválit. Po poledním klidu jsme schladili hlavy v bazénu. Odpolední tréninková jednotka byla zaměřena na herní činnosti jednotlivce  ( hra 1v1, vedení míče, přihrávky ),  technické dovednosti (finty s míčem)  . Po samotné tréninkové jednotce se pokračovalo v dalších bojích ligy mistru ,která se nám pomalu blíží do finálových bojů.  Po vynikající večeři byla rozehrána první utkání turnaje v nohejbale. Zítra dorazí na autogramiádu hráč klubu FK Mladá Boleslav Tomáš Fabián ,který nedorazil dnes jelikož ho postihla náhlá viróza. Všichni se mohou těšit na společné chvíle s Tomášem  a následnou debatu.

 

Zdravotní stav všech je v naprostém pořádku.

 

S pozdravem a přáním dobré noci zdraví trenéři.

 

_____________________________________________________________________________________________________

1.den 8.7.2012

 

Je to tady!!Konečně jsme se dočkali  startu fotbalového  kempu.Vše začalo přivítáním účastníků a rodičů.Každý hráč dostal tréninkový komplet a následovalo seznámení s průběhem a harmonogramem kempu .Po vynikajícím obídku to vše začalo losem ligy mistrů .Liga mistrů hrána systémem 2v2 začala v odpoledních hodinách odehrálo se první kolo. Po skončení první fáze ligy mistrů následoval přesun na hřiště s přírodní trávou ,kde účastnící kempu absolvovali první tréninkovou jednotku .Po tréninkové jednotce byla na řadě regenerace v bázénu ,který máme k dispozici v krásném areálu .To je pomalu vše z prvního dne ještě byl nalosován turnaj v nohejbale 3v3 a na nás čeká už teplá večeře na stole. Zítra dorazí první hosté kempu Tomáš Fabián a Ondřej Zahustel hráči FK Mladá Boleslav a čekají  nás další zajímavé aktivity a zážitky .Po večeři si dáme vědomostní kvíz. To už je tečka za dnešním dnem všem posíláme pozdrav a zítra se vám opět přihlásíme.

 

 

Ps. Zdravotní stav všech je ok a nikomu se nestýská 🙂

 

S pozdravem David Takáč,Miroslav Zdražil,Zdeněk Bělík

 

 


1.den 8.7.2012 – video zde,souhrn dne v kempovém deníku a fotogalerie