6. ročník 1. turnus – rok 2017

1.den 2.7.

Čas letí jako splašený a je tu opět tady Fotbalové Kempy Mládeže v Heřmanicích. Letos již 6.ročník. Dorazilo 41 hráčů na tento první turnus po úvodním seznámení, ubytování a obědě došlo na focení na travnaté ploše místního areálu. Trenéři Miroslav Zdražil, David Takáč a nově Matěj Kocourek měli na starosti každý svou tréninkovou skupinu dle ročníku. Nejstarší skupina s trenérem Kocourkem měla v náplni průpravné hry ,bagové hry . Střední skupina s David Takáčem měla zaměření na detail převzetí míče do pohybu a první dotek. Nejmladší skupina s trenérem Zdražilem trénovala jemnou techniku, průpravné hry 1v1 2v2. Kluci nám ukázali své nadání až nás překvapilo. Večeře a přechod na nohejbalové hřiště to byl další plán prvního dne. Odehrálo se víc jak polovina z nohejbalového turnaje a zítra pokračování.

Dobrou noc.

Zdražil, Takáč, Kocourek

 

2.den 3.7.

Dnešní den po stránce počasí ideální pro fotbal. Dopolední tréninková jednotka na umělé trávě opět zaměřena na převzetí míče do otevřeného postavení, zakončení pomocí naší nové pomůcky ,,vlna´´ ,  vedení míče, kličky atd. bylo toho opravdu mnoho. Podařilo se nám dohrát nohejbalový turnaj kde jsme poznali vítěze. Nalosovala se také nejoblíbenější soutěž kempu Mistroství Heřmanic hráno formátem 9+1 každý trenér má na draftované mužstvo. Jamajka, Chile, Argentina, Německo čeká nás opravdu zajímavý boj. Naplno již samozřejmě běží také Champions League. Vše bude pokračovat zase zítra.

Vše OK.

David, Matěj, Mirek a fotograf

3.den 4.7.

Třetí den se nám hned z rána povedla dohrát téměř celá liga mistrů. Pro hráče po obědě následovalo v rámci překvapení  změna programu. Celý kemp jsme se vydali na nedaleký ranč Malevil kde si kluci vyzkoušeli odpálit pár míčku na golfovém odpališti a projít si menší místní farmu. Kluci z toho měli velkou radost ,ale stálo nás to hodně sil tak jsme místo odpolední tréninkové jednotky udělali pouze výklus a protažení což byl i návod jak kluci mají pracovat i doma. Večeře měla opět velký ohlas jelikož byla rajská omáčka s knedlíkem.  Zítra ráno nás čeká testování (technické dovednosti) odpoledne tréninková jednotka a play off ligy mistrů a večer začne soutěž na kterou se všichni těší od prvního dne a to je Mistroství Heřmanic. Dnešní video nám celé zpracoval náš skvělý fotograf Martin

 

S pozdravem

M. , M. , D. , M.

 

4.den 5.7.

Čtvrtý den na kempu vypadal takto. Ráno proběhla klasická tréninková jednotka tentokrát na rychlost, výbušnost, průpravné hry se změnou těžiště hry a hlavně technické dovednosti. Test měl stanoviště: slalom, zakončení pomocí vlny, kop vzduchem na cíl, kop přes překážku, přesnost přihrávky a přesnost střely do otvorů. V odpolední fázi se nebo spíš už večerní proběhla podle kluku nejoblíbenější soutěž kempu MS Heřmanic hráno 9+1 nejlépe po prvním dnu je na tom Jamajka s trenérem Takáčem po výsledcích 2:0 , 1:0 a 5:1 ,ale vše se může zítra změnit. Tým Jamajky tvoří Flachbart, Havlas, Čaloud, Kotrba, Švancara a spol. Pokrčujeme zítra.

 

5.den 6.7.

Poslední den kempu je tady. Byl zvolen jako den her. Ráno se na umělé trávy za osvěžujícího deště dohrávalo MS Heřmanic ,které pak ještě vyvrcholilo na trávě. MS Heřmanic ovládla Jamajka. Den her rozhodně tímto neskončil hrálo se dál napínavé boje v lize mistrů, evropské lize a super poháru. Všude jsme již poznali vítěze nezbývá nic jiného než vše připravit na zítřejší vyhlášení. Hráči už spí na svých pokojích a trenéry čeká dlouhá noc. Příprava poháru, diplomu a certifikátů. Dnes nás jen opustil trenér Matěj Kocourek kvůli své dovolené.

 

Dobrou noc a zítra

Mirek a David

 

6.den 7.7.