6. ročník 2. turnus – rok 2017

FOTO ODKAZ: 6. ročník 2. turnus 1. den – rok 2017

1.den 7.7.

Vše bylo opravdu rychlé skončil I.turnus a  okamžitě najel II.turnus. Proběhlo klasické seznámení focení a první tréninková jednotka. Překvapení pro hráče jen pár hodin po příjezdu nás navštívila dvojice hráčů ze Slovanu Liberec Radim Breite a Karel Knejzlík. Proběhla autogramiáda focení a beseda. Zítra je v plánu další tréninková jendotka + losování a zároveň zahájení soutěží takže den bude opravdu náročný. Zdraví vás nový realizační tým Zdražil, Takáč, Nachtigal.


2.den 8.7.

Dnešní druhý den začal samozřejmě snídaní kde zatím vládli čokoládové kuličky s mlékem . Po snídani byla dopolední tréninková jednotka jak jinak než zábavnou formou nechyběli věci jako opět první dotek, převzetí míče okamžitě do prostoru, situace 1v1 a 2v2, průpravné hry na držení míče atd. Na konci našeho tréninku nás na Heřmanickém trávníku vystřídali fotbalisté Varnsdorfu a Německého týmu k sehráni přípravného utkání ,kterému jsme v prvním poločase přihlíželi. Za Německý tým hrají nově Štěpán Vachoušek a Luboš Loučka ,který se klukům ochotně podepsali a vyfotili. Za to děkujeme. Odpoledne proběhl kompletní los všech soutěží a odehrál se Nohejbalový turnaj. Stihli jsme toho opravdu dost a zítra opět pokračujeme.

Zdeněk , Mirek a David


3.den 9.7.

Dnes byl nazván den her stejně jako v prvním turnusu. Hrála se Liga Mistrů, Evropská liga a Superpohár. Kde již známe vítěze. Bylo to opět velice vyrovnané a rozhodovali až pokutové kopy. Pochvala všem hráčům za převedené výkony. Dnes panovalo velké vedro a tak k radosti všech jsme byli i 2x v bazénu takže supeeeer . Zítra nás čeká klasické testování v technických dovednostech a poslední soutěž ta nejlepší Mistroství Heřmanic. Už se nám to bohužel pomalu krátí ,ale my si zde užíváme každý moment.

Nachtigal, Zdražil, Takáč


4.den 10.7.

Den plný testování v technických dovednostech. Opět to bylo velice vyrovnané ,ale dva hráči přeci jen vynikali. Dnes panovalo opravdu velké vedro a tak jsem byli hodně v bazénu po chvilce na hřišti jsme se přesunuli do bazénu kde bylo klukům nejlépe. Návrat na hřiště byl až po večeři cca kolem 19h. to už bylo opravdu lépe a hrálo se MS Heřmanic. Skvělé představení všech týmu Somálsko, Senegal, Brazilie a Něměcko. Zítra jsou v plánu odvety a vše připravit na Středeční vyhlášení.

David, Zdeněk, Mirek


5.den 11.7.

Poslední den nám totálně narušilo počasí a déšť nechtěli jsme moc riskovat že kluci omarodí , ale chybělo nám dohrát poslední kolo MS Heřmanic. Když déšť trochu ustál šly jsme přeci jen na hřiště vše dohrát zkrátil se čas ,ale i tak nám to kazil déšť někdy byl silnější. Vše se nakonec podařilo dohrát usušit atd Momentálně jsou kluci na pokojích mají vše připraveno na zítřejší vyhlášení a jak to vypadalo poslední den můžete se podívat na sestřih Tak zítra

Zdeněk, David , Mirek


6.den 12.7.

6.ročník právě dnes skončil na řadě bylo vyhlášení a ukončení II. turnusu.

Děkujeme za přízeň a všem za pomoc David Takáč, Matěj Kocourek, Miroslav Zdražil, Zdeněk Nachtigal a Martin Jetel