Naše reference

Jak se vám líbil fotbalový kemp? Napište nám své názory na email kempfotbal@seznam.cz

 

 

V roce 2012 o nás psali v Českolipském Deníku

 

Reference 2016

Dobrý den,
na fotbalovém kempu se mi moc líbilo. Byly tam různé sportovní hry a soutěže a příjemné návštěvy. Jídlo bylo také dobré a obzvlášť akce, co vymysleli trenéři. Rád k Vám budu jezdit, dokud to půjde.
Velký pozdrav pro všechny.

Tobiáš Stejskal z TJ Sokol Libiš, ročník 2006


Dobrý večer, musím pochválit přístup všech trenérů co se podíleli na kempu,po hodinové návštěvě kempu jsme byli nadšený z organizací a trpělivosti s kluky,Dušan přijel opět nadšený plný dojmů a zážitků.Moc Vám děkujeme za vaší práci a trpělivost a dobře odvedenou práci děkujeme moc Kubátovi


Syn absolvoval všechny ročníky tohoto fotbalového kempu a vždy po jeho skončení se již těší na další 🙂 Děkujeme trenérům nejen za  zkušenosti a  hlavně radost, které klukům prostřednictvím fotbalu předávají, ale zejména za to, že kluky učí spolupracovat nejen po stránce fotbalové, ale i po stránce lidské. Ještě jednou velké díky!

Reference 2015

Dobrý den pane Zdražile,

rád bych vám poděkoval za činnnost kterou děláte v dnešní době pro děti. Vím je to i obchod ale to k tomu samozřejmě patří. Abych řekl pravdu možná bych nepsal kdybych neviděl fotku kdy jste se vyfotil s Tobiášem při ukončení kempu. Když táta vidí že jeho kluk je v očích sťastnej tak to je asi nejvíc a nabije vás to na zdolání dalších překážek.

Ještě jednou díky

Miron Stejskal

Dobrý večer pane trenére,

prošel jsem hodně kempů ,ale ten Váš se mě moc a moc líbil jak jste se o nás starali. Hlavně práce s míčem ( nohejbal , různé turnaje ) . Škoda ,že jsme se nebyli podívat na golfu a že jsme se nekoupali. Ubytování taky nebylo špatné.taky doufám ,že jste neměli se mnou žádné starosti a choval jsem se slušně.
Mohlo by se zlepšit akorát jídlo,které mě občas nechutnalo,protože bylo přesolené .

mnoho trenérských úspěchů Všem trenérům
přeje
Ladislav Nachtigal SK Kladno ( Laco )


Milí trenéři,

letos již po čtvrté Vám za našeho Honzu děkujeme za možnost trávit čas tím co ho baví, s lidmi, které to baví, navíc v perfektním prostředí. U Vás  je vždy v těch nejlepších rukách (samozřejmě hned po mamince :)), kterou se Vám mimochodem při letošním vyhlašování podařilo pěkně dojmout…. Ještě jednou moc děkujeme, přejeme krásný zbytek léta a za rok v pátém ročníku se těšíme nashledanou!!!

Flachbartovi


Dobrý den,Pepa z Tomášem jsou z kempu moc nadšení.Není nic co by se jim tam nelíbilo.Příští rok pojedou zas.Videa máte suprovy,fotky jsou také moc pěkný.Všechny trenéry si moc oblíbili.Z pozdravem Čvančarová.

Dobrý den, je vidět , že jste profesionálové a vaše práce vás baví. Synátor přijel z kempu nadšený, moc se mu tam líbilo a je 100% , že si to příští rok zopakuje . Moc děkujeme a přejeme ať se Vám daří, jen tak dál :-D.

Valtíci

 

Reference 2014 

Dobrý den, omlouvám se, že píšu hodnocení po takové době, ale nějak nebyl čas si sednout a vše zhodnotit. Pro Štěpu to byla první zkušenost na fotbalovém kempu. Od první třídy jezdil na florbalový tábor, ale ten byl nedaleko místa bydliště. Dlouho se rozmýšlel, jestli vůbec pojede, ale nakonec se dohodl s kluky z týmu a tak jsem ho přihlásila. Po počátečním zklamání, že nemůžou být na pokoji po třech, se vše v dobré obrátilo a nakonec přijel z kempu nadšený, v autě nemluvil o ničem jiném, než že za rok pojede určitě zase. Suprové jednání ze strany organizátorů,bohatý program pro kluky, úžasné byly fotečky a videa z každého dne a i zprávy během dne o tom, co kluci dělají byly super. Netrpělivě jsem si každé ráno zapínala počítač a sledovala, jak jim to jde a co nového dělali. Štěpa si chválil jak trenéry, tréninkové jednotky, tak kamarády, dostala jsem přednášku o zdravé stravě pro sportovce a myslím, že by mu vůbec nevadilo, kdyby byl kemp delší :-) . Na PSP doteď hraje fotbal, kde má pojmenované všechny kluky z kempu…Takže ještě jednou velké díky Všem, co se na realizaci a průběhu FKM podílejí. Krásné léto,…

L. Miláčková a Štěpa :-)


Dobrý den trenére :-), kemp byl super. Zábava o prázdninách. Ocenění už máme řádně vystavené a těšíme se na příští rok :-). Jediné mínus je, že to uteče jako voda a kluci už se balí domů. Což je ovšem pochvala pro vás. Možná jestli je to možné, by nebylo špatné, protáhnout to na týden… Děkujeme jsme vážně moc spokojeni.

Velechovský


Dobrý den trenéři,

kempu jsme se účastnili podruhé a Adam si nemůže vynachválit prostředí, tréninky, stravu a veškerý program kempu. Už se těší na další ročník kterého ho se chce 100% zúčastnit prosím o zaslání pozvánky na další ročník.

Díky s přáním pěkného zbytku prázdnin přejí

Schmidtovi


Dobrý den pane Zdražil a Takáč,
Děkujeme vám za krásný sportovní zážitek a mnoho předaných zkušeností našemu Tomášovi opět přijel plný dojmů.Děláte to opravdu dobře a něco kluky naučíte,za nás Přibylovi za rok opět na kempu.PS:Prý je soustředění moc krátké.
Krásné prázdniny a dovolenou všem přejí

Přibylovi


Dobrý den pane Zdražile,

velice Vám děkujeme za perfektní přístup, je na Vás vidět obrovská energie, se kterou to vše i s panem Takáčem děláte. Již poslední trénink na FK s ročníkem U07 nám ukázal, jakým způsobem se dá trénink vést. To vše jsme pak viděli na videích, které jste každý večer sdíleli v deníku a fotkách. Na Oliverovi bylo vidět, že ho to baví a zajímá, doma mi hned ukazoval nové kličky, které mu ještě týden před kempem nešli, z toho máme všichni obrovskou radost. U Olivera samozřejmě převažují pocity smutku a stesku, ale věřím, že do roka se to vše vyčistí, aby mohl jet znovu s Vámi. Za starost o něj Vám ještě jednou moc děkujeme.
Petr Žahourek

Dobrý den,

Adam přijel domů nadšený, plný zážitků a spokojenosti.

Asi by mu vůbec nevadilo kdyby byl kemp delší :-).

Chtěl bych Vám poděkovat za přístup a výbornou organizaci!

Příští rok se 100% znovu zúčastníme.

S pozdravem

Dvořák Václav


 Rádi bychom Vám všem poděkovali a velmi si vážíme toho, že pracujete pro děti a předáváte jim zkušenosti.

Vítek byl spokojený a je to pro něj velký zážitek.
Krásné letní dny a těšíme se v příštím roce ahoj..
p. Ottomanská

Milí páni trenéři,

chtěli bychom vám poděkovat, Vincu jsme museli letos velmi intenzivně přemlouvat, aby na kemp odjel. Odjížděl s tím, že je to letos naposledy, ale vrátil se moc spokojený, plný dojmů a hlavně rozhodnutý zúčastnit se za rok zase. Doma hned vyběhli s Ondrou na zahradu a plynule navázali na váš trénink a pilovali, co nového se naučiliJ

Ubytování a jídlo shrnul do jednoslovné odpovědi „dobrý“, což je pro nás hodnocení dostačujícíJ

Ještě jednou díky, pěkné léto a hodně energie a nápadů pro příští ročník!

Balonovi


Milí páni trenéři 🙂

jako rodiče na vás máme jednu velkou prosbu, a to, abyste váš kemp dělali s menším nasazením, s menší zábavou a v podstatně horším prostředí, protože náš Honza kemp opouští rok od roku (již potřetí) s těžším srdcem a od příjezdu nemluví o ničem jiném, než jak se těší, až pojede za rok znovu :))).
Ještě jednou děkujeme, super kemp, v super prostredi, se super lidmi! DOPORUČUJEME !
p.Flachbartová

Vítek opět spokojený letos prej ještě lepší než minulí ročník tohle jediný mi stačil říct v autě a usnul. Jinak prý pojede určitě i příští rok moc se těší. Já bych chtěl moc poděkovat myslím si že kemp na výborné ůrovni v nádherném areálu moc moc super jen tak dál.

p.Fuchs


Dobrý den,

ráda bych Vám touto cestou poděkovala. Pro Kubíka ( J.D.) to byla první zkušenost s kempem a myslím si,dle vyprávění, že velice pozitivní. Už po příjezdu,seznámení s p. Zdražilem a p. Takáčem a možnosti si prohlídnout ubytování a zázemí, které mají kluci k dispozici, jsem byla nadšená. Každodenní informovanost byla vynikající a i mě, jako mamince, velice pomohla zvládat naší premiéru :-)
Kubík si chválil snad vše … přístup trenérů, tréninky, jídlo,vztahy s ostatními hráči (dokonce i se staršími ) … Po absolvování kempu se u něho ještě více usídlilo nadšení z fotbalu a touha se zlepšovat. Stále ukazuje nové finty, co se díky Vám naučil, dostala jsem přednášku o zdravé stravě pro sportovce :-D a je rozhodnut, že příští rok opět pojede ….
Určitě Všem,co přemýšlejí zda syna či dceru na Fotbalový kemp v Heřmanicích přihlásit, doporučuji neváhat ….
Budu velice ráda, když mi pošlete informace k dalšímu ročníku,abych nepropásla volné termíny a mohla Kubíkovi opět dopřát krásné zážitky….
Takže ještě jednou velké dík Všem,co se na realizaci a průběhu FKM podílejí …..
Krásné léto a příští rok nashledanou
Fidlerová Zuzana a Kubík J.D.

 

REFERENCE 2013

Adamovi se kemp líbil, příští rok pojede zas

Krásné léto Vám všem.

Irena a Adam Šímovi


Dobrý den ,kluci byli opět nadšený jako minulý rok !!!.Určitě se budeme těšit zase za rok !!! Dáváme vám svolení o archivování .Přejeme zbytek krásného léta s pozdravem

Mastejová


Dobrý den,

Omlouvám se že se k hodnocení kempu dostávám až teď.

Chci poděkovat všem z realizačního týmu za úžasnou práci!!! Syn Martin (HEZI – první turnus) byl z kempu více než nadšenej. Strašně moc chtěl zůstat i na druhý turnus a kdybychom neměli jiné plány, tak jsem ho s klidným srdcem nechala . Suprové jednání ze strany organizátorů,bohatý program pro děti,, úžasné byly fotečky z každého dne a i zprávy během dne o tom co dělají byly super. Netrpělivě jsem si každé ráno zapínala počítač a sledovala jak jim to jde a co nového dělali. Martin si chválil jak trenéry, tréninkové jednotky, tak kamarády a hlavně jídlo.. Vůbec penzionek byl nádherný, sociálky a zázemí fantastické a tráva na kterou chodili trénovat byla jak mech. Vlastně jsem nenašla jedinou chybičku. Tedy až na slzy že ten kemp skončil. Sice ho občas sklátil smutek nad svým výkonem a doma byl trošilinku zklamán,že i nepřinesl žádný pohár z fotbalových soutěží, ale to je život a musí se učit že není vše jen o výhrách.

Za mě kemp vřele doporučuji a všem co se na něm podíleli uděluji zlatou medaili!!! Sportu zdar!!!

S přátelským pozdravem

Michaela Hezinová a HEZI


Dobrý večer,
i já bych Vám chtěla poděkovat,že tyto kempy organizujete.
Míša byl loni i letos nadšený,zážitků byla spousta a už se těší na další..
.I když kluci dostanou do těla,je tam prý děsná legrace,fajn kluci i trenéři a
co moje dítě velice oceňuje je to,že umíte pochválit a chválíte.Což oceňuji i já a navíc mám radost,
že se syn někam opravdu těší,že se bude hýbat a zažije něco,o čem ještě dlouho bude mluvit…
Budu ráda,když nás budete příští rok informovat o dalším kempu.
Ještě jednou díky!!!!
Krásné léto i Vám.
Skalická


Vážení trenéři a kamarádi našich dětí,
také bych chtěla začít tento e-mail poděkováním.Poděkováním za spokojenost Matěje.
Dle našeho uvážení,z vyprávění a spokojenosti Matěje je kemp na velice dobré a kvalitní úrovni.A doufáme,že se uvidíme i dále.Při denních telefonátech Matěje domů,jsme se dozvěděli pouze „DOBRÝ“.Těžko jsme si mohli představit,co se pod tím skrývá,ale s takovou odpovědí chodí i ze školy,tak jsme usoudili,že fakt to bude asi „DOBRÝ“.Teprve doma se rozpovídal.Jedinou jeho výtkou,byla rajská a dlouhé pauzy po obědě.Nudil se,ale já si myslím,že až bude starší,snad svůj volný čas dokáže lépe zužitkovat.Zatím to neumí ,neumí se sám zabavit.A ještě jedna věc,ale dle mého názoru s ní moc nenaděláme,je od starších kluků „Ty si nám to zkazil“ a „Je to tvoje vina“.Bohužel konkurence fotbalu je tvrdá,musí si na to zvykat,ale na sebevědomí jim to nepřidá.To je věc,kterou jsme doma neřešili,nebo možná ji neřeší Matěj,nevím.Ale každopádně přijel z kempu,že Vincik kvůli tomu brečel.Ale to jsou maličkosti,které si musí kluci vyřešit spolu.
Jinak moc děkujeme PÁNŮM TRENÉRŮM,za kvalitní,profesionální a kamarádský fotbalový kemp a přejeme krásné léto.Hezký večer

Chloupková Jana a Matěj


Dobrý den,
pane Zdražile, Radimovi se kemp moc líbil.
Připomínky nemáme k ničemu. Všechno OK.
Ať se Vám daří a přeje počasí.
s pozdravem Hrušovská


Dobrý den,
Johnny byl na kempu víc než spokojený,takže se budeme těšit na příští ročník.Díky.
S pozdravem
Jan Strnad


Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala Maty byl spokojený a natšený.Ubytování velmi dobré.Hodně se mi líbí stránky jak jste udělali,je úžasné vědět a vidět co mají v plánu.
Děkuji a přeji hezkou dovolenou.
Drahomíra Dragounová


Dobrý večer pane Zdražil,

neví co bych k romu ještě dodala ( psala jsem již v půběhu kempu ) . Syn byl spokojen , chtěl zůstat ještě týden , prý to bylo krátké a to je ukazatel pro mě , že to bylo SUPER. Uvidíme jak zúročí zkušenostia rady , které jste mu dali .

Byla bych ráda , kdyby jste nás příští rok kontaktovali , aby jsme neprošvihli turnus .

Děkuji a přeji moc spokojených rodičů .

Dana Přibylová


Dobrý den,

1 turnus-      Jan Feix FK Pšovka Mělník

Kluk byl nadšený. Nestěžoval si na nic. Takovéhle tréninky a přístup od trenérů mu plně vyhovoval a byl naprosto spokojený.

Hned po skončení řekl že už nikam jinam na tábory jezdit nechce jen na ten Váš. Strava i ubytování byly výborné.

Jediný co mu vadilo a na co byl naštvaný,že to netrvalo celý měsíc a že už musí domů J.

Martin Feix


Dobrý den,
i Vám patří poděkování za uspořádání kempu, David byl se vším spokojený a pokud bude v příštím roce možnost, rád se zúčastní znovu. Za rodiče též pochvala, ač David nepokládá za nutné se ozvat, měli jsme stále aktuální zprávy , pouze jedna poznámka – pokud by bylo pro příště možné plánovat příjezdy a odjezdy na víkend nebo ve všední dny na odpolední hodiny, ušetřilo by nám to starosti s vyřizováním volna v práci a mohli bychom se ve větším počtu účastnit ukončení. Kontakt samozřejmě uschovejte, budeme rádi, když nás budete informovat.
Přejeme krásné léto a zdravíme,
Paříkovi


Zdravíme trenéry, opět velká pochvala. Jen tak dál. Těšíme se na další ročník.

S pozdravem

Lakomci


Dobrý den

Chtěl bych moc poděkovat se zkušenostmi z minulého ročníku ten letošní opět super.

Perfektní celodení informace jak fotky tak videa. Vítek byl moc spokojený celý den vyprávěl své zážitky. Kontaktní ůdaje si archivujte a budeme rádi když se na příští ročník opět ozvete.

Ještě jednou moc díky hlavně vám trenérům za profesionální přístup sám ze svích zkušeností vím že to s těma klukama někdy není jednoduché.

S pozdravem příště

Jindřich Fuchs


Dobrý den, za nás rodiče můžu říct jediné – spokojenost! Honzík se vrátil nadšený, za rok by jel rád znovu. Co víc si přát! Spokojené dítě nadevše!Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně elánu a energie do další práce!

L,H,H Flachbartovi


Zdravíme trenéry, děkujeme za super kemp. Kluci byli nadšeni.-))) Ahoj Zlín

Gabriela Lakomá


zdravim trenery,kemp byl super,moc se vam vyvedl.Tak pristi rok znova,kluci Mastejovi chteji jet znova!!!Byli hrozne uneseny.Tak at se dari a mej te se hezky.Zdravi Sporting…

Daniel Mastej


Zdravím, můj syn Adam dorazí určitě i přístí rok :-). A ten den navíc by jen uvítal :-)))

Irena Šímová 


Dobrý den.Kemp se Alešovi moc líbil,už se těší na příští rok!

Kohoutová Martina 


Dobry den co jsem videl tak ubytovani a zazemi na hodne dobry urovni az jsem byl prekvapen a co se tyce trenovani tak sarca byla taky nadsena takze hodnoceni jedine kladny

p.Novák 


Celkově se kemp líbil,ubytování zázemí a vše kolem. Internetové info na stránkách kempu bylo super,foto+videa.

p.Košvanec


Zdravíme trenéry,kemp byl podle slov Jakuba super. Byl nadšený. Trénování taky super, úplně něco jiného než na co je zvyklí. Co jsem mohla vidět, tak ubytování a zázemí na dobré úrovni. Příští rok pokud to bude možné určitě pojede znova.

Martina Motyčková


Dobrý den,chtěla bych vám poděkovat za zorganizování fotbalového kempu. Štěpán prožíval atmosféru kempu poprvé, a tak jeho pocity byly smíšené,nadšení střídalo zklamání ze svých výkonů,ale to do života patří. Velké dík patří i tomu,že si dokázal uvědomit, jak je důležitá ve sportu životospráva,kterou zatím dodržuje.Zjískal zde plno kamarádů a fotbalových zkušeností,určitě příští rok zas přijede. Moc děkujem za obětavost Vám všem a přejem hodně úspěchů.

Rodiče Štěpána Čechoviče.


Vítkovi F. se moc kemp líbil už se těší na příští ročník. Chtěl bych moc poděkovat za profesionální přístup trenérům. Dále bych chtěl poděkovat sponzorům kempu. Ubytování krásné čisté opravdu moc spokojeni. Skvělé každodení informace.

Fuchs Jindřich