Registrace Fotbalový kemp Heřmanice 2020

REGISTRACE NA KEMP 2020 SPUŠTĚNY !!!!!!!!!!!!!!!!!

10. ročník bude opět TOP čeká vás plno novinek .

Pavel Nedvěd – Skalná , Jan Koller – Smetanova Lhota , Milan Baroš – TJ Vigatnice , Karel Poborský – Dynamo Budějovice , Petr Čech – odchovanec Plzeň

Asi si říkáte, proč tato velká legendární jména. 😮
Bohužel nejsme Španělé a ani nebudeme.

Co nás vždy, zdobilo při naší hře, no přeci ta Česká vyčůranost, které se říkalo česká ulička a další.

Nejsme Kemp, na kterém se budeme srovnávat se Španěly a dalšími věhlasnými zeměmi, ale děláme kempy, protože chceme, aby děti odjížděli spokojené a milovali tak krásnou hru, jako je Fotbal. Poznali nové kamarády a naučili se navzájem respektovat. Nebudeme se koupat v moři tyto krásné okamžiky by si hráči kempu měli užívat s rodinou.

Naše kempy Vám jasně zaručí pod vedením zkušených trenérů zábavné tréninkové jednotky, kde si hráči osvojí a naučí nové dovednosti formou zábavy . Ten DRILL mají ve svých klubech dost . My chceme objevovat ¨nové hráče , jiným stylem . Fotbalové Kempy Mládeže 2020 – jsou zaměřené na plno soutěží, zábavy, chceme hráčům pomocí, jak se zlepšovat, jak na sobě pracovat, rádi poradíme fotbalové věci např. České uličky, kličky, přemýšlení, chování hráče ve hře a spousta dalších věcí. Chceme , aby naše děti milovali sport. Je to jejich sport, ne náš sport.

Chceš se přijet něco naučit, poradit, pomoc a porovnat, jak jsi na tom neváhej a registruj se. Bude to legendární!

REGISTRACE : 

http://fotbalove-kempy.eu/registrace/

VÁNOČNÍ VOUCHER OPĚT MÁME PRO VÁS PŘIPRAVENÉ !!!!!!!!