Přeskočit na obsah

Co se u nás dělo 5. den 1. turnusu fotbalového kempu

Dnes ráno jsme se sešli na tréninkové jednotce, kde každá skupina měla své specifické zaměření. Nejmladší skupina se soustředila na obcházení situace 2v1 a zakončování. Prostřední a nejstarší skupina byly spojené a jejich tréninková jednotka se zaměřovala na trojité střelby a přechody s hrou 1v1. Dále jsme se věnovali hře v předčíslení a podčíslení.

Po tréninku jsme dohráli superpohár, ve kterém jsme již znali vítěze. Atmosféra byla napjatá a hráči se snažili dát do hry všechno, co se naučili.

Po obědě jsme slavnostně zahájili mistrovství světa v Hermanicích 2023. Na místním letišti přistály týmy z Vietnamu, Zanzibaru, Madagaskaru a San Marina. První kola byla odehrána a bylo vidět, jak náročný je náš program. Hráči se snažili prokázat své dovednosti a soutěžního ducha.

Po večeři hráče čekala další novinka našeho kempu – Sparťan Race Hermanice 2023. Šlo o závod plný překážek, který vyžadoval od hráčů sílu, vytrvalost a strategii. Bylo skvělé vidět, jak se hráči zapojovali do této nové aktivity a snažili se překonat všechny překážky.

Po druhé večeři si hráči zaslouženě odpočinuli, aby nabrali nové síly na další den plný fotbalových výzev.Štítky: