Přeskočit na obsah

Co se u nás dělo 4. den 1. turnusu fotbalového kempu

Dnešní dopoledne bylo plné vzrušujících technických dovedností, které hráči mohli ukázat na čtyřech různých stanovištích. Každé stanoviště se zaměřovalo na jiný aspekt techniky, a to přesnost přihrávky vzduchem, střelbu na cíl „Ronaldo speed test“ a kvalitu prvního doteku přihrávky. Hráči se zapojili do těchto cvičení a snažili se co nejlépe zvládnout každou technickou výzvu.

Po náročných dovednostech následoval výborný oběd, který nám dodal nové síly. A pak přišel sportovní den, který byl pouze věnován hráčům. Užívali si turnaje ve vodním fotbale a zorbing fotbale. Na jejich tvářích byla vidět spousta radosti a zábavy, když si užívali tyto neobvyklé formy fotbalových zápasů.

Ve večerních hodinách jsme dohráli turnaj v nohejbale, a tak jsme se dozvěděli i jména vítězů. Atmosféra byla skvělá, a hráči si užívali soutěžení a vítězné momenty.

Celý den byl naplněn nejen fotbalovými dovednostmi, ale také společnou zábavou a týmovým duchem. Jsme rádi, že jsme mohli hráčům poskytnout tuto skvělou příležitost pro jejich sportovní růst a radost z fotbalu.Štítky: